>

Jak pielęgnować tapicerkę samochodową, a może to już czas na tapicera?

Jak pielęgnować tapicerkę samochodową, a może to już czas na tapicera?

Masz chęć na wymianę obicia foteli samochodowych po kilku latach, nabyłeś pojazd ze sfatygowanym obiciem, a może marzysz o metamorfozie i nadaniu twojemu samochodowi nowego charakteru? Auto tapicer działający w regionie Żagania (TAPICER) sprawi, że Twój pojazd zyska dobry wygląd. Dzisiaj nakreślimy Ci kwestię tapicerowania foteli i w jakim przypadku naprawa tapicerki samochodowej jest  potrzebna.

Jak dbać o pokrycie foteli aby dłużej nam służyły?

Kiedy dużo podróżujemy ze swoją rodziną lub wozimy samochodem swoje zwierzęta nietrudno o zanieczyszczenia. Kiedy pojawią się plamy i brud nie ma potrzeby od razu wymieniać całej tapicerki. Duża część powierzchniowych plam masz możliwość wyczyścić sam.

Fotele pokryte tapicerką tekstylną są najbardziej popularne, lecz to wybór dosyć problematyczny w czyszczeniu. Kiedy zobaczysz na nich zanieczyszczenia możesz zastosować płyn do bonetowania i ścierkę z mikrofibry.

Obicie welurowe łapią każdy włos i pył, przez co są kłopotliwe w utrzymaniu ładnego wyglądu. Gdy chcesz je odkurzyć może zająć ci to sporo czasu a na powierzchni zostanie nieatrakcyjna poświata, która w wielu przypadkach zanika dopiero po profesjonalnym czyszczeniu ekstrakcyjnym.

Tapicerka skórzana i z alcantary jest bardzo pożądana wśród miłośników motoryzacji. Wygląda szlachetnie, a jej konserwacja nie przysparza o ból głowy. Wystarczy przetrzeć ją mokrą szmatką, a zabrudzenia znikną.

Kiedy skorzystać z usług tapicera i jak one wyglądają?

Kiedy fotele zmieniły barwę przez dym papierosowy, pojawiły się przetarcia, dziury czy przypalenia na obiciu fotela tapicer samochodowy staje się niezbędny. Dzięki długiemu doświadczeniu ma sprawdzone sposoby aby tapicerka robiła wrażenie jak w samochodzie prosto z salonu. Zręcznie i szybko poradzi sobie nawet z przypadkami które wydają się beznadziejne. Auto tapicer da ci też możliwość spersonalizowania wnętrza Twojego pojazdu przez wybranie różnych materiałów, wzorów i wykończeń. Jeśli potrzebujesz takiej usługi na terenie miejscowości Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, wybierz firmę z dużym doświadczeniem i wypracowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorstwo Tapicer zajmujące się naprawą tapicerki samochodowej jest jedynym wyborem. 

Published by