>

Garnitur szyty na miarę czy ze sklepu?

Garnitur szyty na miarę czy ze sklepu?

Po zakupie garnituru zwykle oczekujemy, iż będzie on służył nam przez parę lat. Jest to ubiór, za który płacimy stosunkowo sporo, dlatego mamy co do niego duże nadzieje. Garnitur musi się właściwie przedstawiać i poprawnie układać się naszej sylwetce. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad wybraniem garnituru na miarę.

Jak przebiega proces szycia garniturów na miarę?

Garnitur szyty na miarę to wieloetapowy proces, na który składa się kooperacja krawca i klienta. Aby efekt ostateczny był jednakowy z oczekiwaniami klienta, musi on konkretnie ustalić z krawcem własne oczekiwania. Garnitur szyty na miarę istotnie odróżnia się swoją jakością od tych dostępnych w sklepach. Nie tylko pozwala na dopasowanie kształtu do wszystkich sylwetek, ale daje też większe możliwości w kwestii selekcji materiału. Pamiętajmy o tym, iż stylowy garnitur nie powinien być uszyty z sztucznego materiału. Najbardziej odpowiednia jest tkanina z wełny, która jest odpowiednia na wszystkie pory roku. W zależności od okazji jak też zadania garnituru można wybrać przeróżne wzory i fasony.

Dlaczego warto wybrać garnitur szyty na miarę Katowice?

Garnitur na miarę to dobry wybór, bowiem w garniturze pragniemy czuć się nieprzeciętnie i wyglądać dobrze. Garnitur szyty na miarę przez to, że jest dostosowany do naszej sylwetki, będzie świetnie prezentował się na każdym. Jeśli chcemy przedstawiać się profesjonalnie i gustownie nie możemy dać przyzwolenia na garnitur, który jest przyciasny lub za duży. Specjalista zdejmując szczegółowe wymiary i znając się na konstrukcji garniturów pozwoli nam doskonale poczuć się w uszytym przez niego ubiorze. 

Artykuł na podstawie informacji ze strony: Alhen – producent garniturów

Published by